Szaleństwo! Gracz kupił unikalną skórkę do CS:GO za ponad 200 tysięcy złotych!

E-sport
Szaleństwo! Gracz kupił unikalną skórkę do CS:GO za ponad 200 tysięcy złotych!
fot. Valve

Jeżeli zastanawiacie się jak brzmi definicja szaleństwa, to chyba znamy odpowiedź... Jeden z graczy Counter-Strike: Global Offensive kupił bowiem skórkę "Dragon Lore" do karabinu snajperskiego AWP za ponad 200 tysięcy złotych!

Zwycięstwo Cloud9 w turnieju ELEAGUE Major Boston 2018 było sporą niespodzianką, dzięki czemu wyzwoliło w wielu kibicach ogromne emocje. Dla jednego z nich impuls był na tyle silny, że postanowił uczcić wygraną ukochanego zespołu w niespotykany sposób. Kupił najcenniejszą skórkę "Dragon Lore" i to w dodatku z naklejkami PGL, G2, Cloud9, C9 AWPer Tyler "Skadoodle" Latham.

Skórkę tego typu można zazwyczaj kupić w przedziale cenowym od 1000 do 2000 dolarów, jednak ta konkretna edycja już na starcie została wyceniona na 25 000 tysięcy "zielonych". Skin należy bowiem do specjalnej edycji "Souvenir" oraz posiada komplet naklejek, których ceny również nie należą do niskich.

 


Ostatecznie nabywca wyłożył na stół zawrotną kwotę 61 052,63 dolarów, czyli w przeliczeniu na złotówki nieco ponad 202 694 złote. Warto podkreślić, że skórka zmienia po prostu wygląd danej broni, nie wpływając przy tym w żaden sposób na jej statystyki. Jest to więc kwestia czysto estetyczna...

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie