Jagiellonia Białystok zremisowała z Mariupolem w sparingu

Piłka nożna
Jagiellonia Białystok zremisowała z Mariupolem w sparingu
fot. Cyfrasport

W rozegranym w środę w Belek w Turcji meczu kontrolnym piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali z ukraińskim FK Mariupol 1:1. W czwartek zagrają ostatni sparing w trakcie tego zgrupowania, a ich przeciwnikiem będzie inny ukraiński zespół - Karpaty Lwów.

W sparingu z przeciwnikiem zajmującym obecnie szóste miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej Ukrainy, sztab szkoleniowy Jagiellonii sprawdził formę piętnastu zawodników. Zmian było mniej, niż we wcześniejszych meczach, ale już w czwartek białostoczan czeka kolejna gra kontrolna. Bramkę zdobył w drugiej połowie Bartosz Kwiecień.

We wcześniejszych sparingach w trakcie zgrupowania w Turcji Jagiellonia przegrała z jedną z czołowych drużyn ukraińskiej ekstraklasy Worsklą Połtawa 1:2 i z aktualnym mistrzem Rumunii Viitorulem Konstanca 0:2 oraz rozgromiła 8:1 azerski Kapaz PFK.

Do Polski aktualny piłkarski wicemistrz Polski wraca w piątek. Pierwsze spotkanie o punkty po zimowych przygotowaniach Jagiellonia rozegra 12 lutego z Piastem w Gliwicach.

AŁ, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze