Nowa ring girl oczaruje kibiców na KSW 42!

Sporty walki
Weronika Jezierska nową ring girl KSW
Galeria zdjęć (9)

Funkcji ring girl KSW nie będzie już pełnić doskonale znana kibicom Dominika Bilska. Aby wypełnić lukę po jednej ze swoich twarzy, federacja zaprezentowała nową piękność. Już na gali oznaczonej numerkiem "42" w Łodzi widownię postara się oczarować Weronika Jezierska!

Maciej Kawulski opublikował wspólne zdjęcie z nową ring girl KSW, którą została Weronika Jezierska. Dziewczyna mieszkająca na co dzień w Warszawie miała już sporo wspólnego ze sportem, była między innymi cheerleaderką w koszykarskim zespole ze swojego rodzinnego miasta, King Wilki Morskie Szczecin.
 

 
Bilska, która była jedną z najpiękniejszych stron federacji KSW postanowiła dać szansę innym dziewczynom, a otwarty casting wyłonił nową piękność, która będzie zachwycać kibiców w przerwach między walkami już od gali oznaczonej numerkiem "42" w Łodzi 3 marca.
 
Jezierska wzięła już udział w pierwszej sesji pod flagą KSW.
 

 

O gali KSW 42
 
Najlbliższa gala KSW 42 już 3 marca. W Łodzi w walce wieczoru kibice zobaczą superfight pomiędzy Mamedem Khalidovem a Tomaszem Narkunem. Swoich pasów mistrzowskich bronić będą Mateusz Gamrot oraz Ariane Lipski. Dojdzie też do niezwykle interesującego pojedynku na szczycie kategorii średniej pomiędzy Michałem Materlą a Scottem Askhamem.
 
Do drugiej walki po powrocie z emerytury stanie Łukasz "Juras" Jurkowski, który spróbuje zrewanżować się Martinowi Zawadzie za porażkę sprzed 12 lat. W wadze półciężkiej staną naprzeciw Marcin Wójcik i Chris Fields. W klatce KSW zadebiutują też dwie zawodniczki: była dziennikarka Polsatu Sport i pięściarka, Karolina Owczarz oraz trenerka KSW Cross Fight Gym i utytułowana fighterka sportów uderzanych, Paulina Raszewska.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze