- Mam nie najlepszą wiadomość. Po powrocie do domu stwierdzono w moim prawym nadgarstku dwucentymetrową torbiel. Prawdopodobnie do jej usunięcia konieczna będzie operacja. Więcej szczegółów dowiem się jednak po konsultacji ze specjalistą w piątek - napisał na Twitterze jeden z najlepszych graczy na świecie. Zabieg chirurgiczny nadgarstka zwiąże się z kolei z - krótką lub długą - rekonwalescencją.

Jeśli Papillon faktycznie będzie potrzebował zabiegu, francuski „super team” być może będzie zmuszony do skorzystania z usług zmiennika. W obliczu tego, że w najbliższych tygodniach formację czekają występy podczas StarSeries i-League 4, Intel Extreme Masters 2018 w Katowicach, a także mecze w ramach siódmego sezonu ESL Pro League, stwarza to zarówno samemu shoxowi, jak i jego kompanom z G2 Esports wiele komplikacji.

Wcześniej z podobną kontuzją zmagać musieli się choćby Ladislav 'GuardiaN' Kovács i Olof 'olofmeister' Kajbjer.

Przypomnijmy, że G2 Esports dotarło do ćwierćfinału ELEAGUE Majora w Bostonie, przedzierając się przez wszystkie fazy rozgrywek. Wcześniej - po sezonie wzlotów i upadków - drużyna znad Sekwany zdołała m.in. zwyciężyć DreamHacka Masters w Malmoe, a z Sankt Petersburga wróciła do kraju z brązowymi medalami za EPICENTER.