Żenująca piosenka kibica Liverpoolu rozbawiła Kloppa do łez (WIDEO)

Piłka nożna
Żenująca piosenka kibica Liverpoolu rozbawiła Kloppa do łez (WIDEO)
fot. Facebook/Goal.com

Jeden z kibiców Liverpoolu w dość oryginalny sposób zdecydował się skomentować sytuację kadrową ukochanej drużyny. Ułożył więc słowa pod melodię znanej piosenki "Sugar, Sugar" zespołu The Archies, a swoją twórczość zaprezentował Jurgenowi Kloppowi. Trener "The Reds" zareagował w znany sobie sposób...

Na początku roku Liverpool sprzedał "Dumie Katalonii" jedną ze swoich największych gwiazd, Philippe Coutinho, za około 142 mln funtów. Fakt ten zelektryzował jednego z fanów zespołu z Anfield, Kevina Murphy'ego, na tyle, że postanowił on nagrać piosenkę o sytuacji kadrowej "The Reds". Bohaterami tekstu jest rzecz jasna Coutinho oraz inni kluczowi gracze: Mohamed Salah, Sadio Mane i Roberto Firmino. Ten ostatni został w piosence przemianowany na "Bobby'ego" (angielskie zdrobnienie imienia Robert).

 


Utwór wykorzystujący melodię powstałej w 1969 roku piosenki "Sugar, Sugar" zrobił prawdziwą furorę, w rezultacie czego przedstawiciele Liverpoolu poprosili Murphy'ego o nagranie specjalnej wersji dla trenera Kloppa.

 

- Z tej strony Kevin Murphy - największy fan Liverpool F.C. oraz Jurgena Kloppa. Uwielbiam też sznycle! Zarobiliśmy dużo pieniędzy na Coutinho. Przygotowałem więc piosenkę i byłoby super, gdybyś zaśpiewał ze mną... Salah... O Mane, Mane... I Bobby Firmino, ale sprzedaliśmy Coutinho, jednak to nie ma znaczenia, ponieważ jest z nami Salah... - śpiewał Murphy.

Klopp zareagował w znany sobie sposób śmiejąc się od ucha do ucha, a także pokusił się o komentarz.

- Uwielbiam sznycle - powtórzył zaśmiewając się Niemiec.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze