Kołecki poznał rywala!

Sporty walki

Szymon Kołecki (4-0, 4 KO) poznał rywala, z którym zmierzy się 16 marca w Radomiu. Naprzeciwko mistrza olimpijskiego stanie Łukasz Borowski (4-7, 2 KO, 1 SUB). Walka odbędzie się w limicie kategorii półciężkiej.

Dla Kołeckiego będzie to już 5. starcie w formule MMA. Paradoks polega jednak na tym, że były sztangista w sumie spędził w klatce niecałe 2 rundy - dokładnie 9 minut i 31 sekund. Wszystkie walki wygrał przez nokaut w 1. rundach, a o jego sile przekonali się Dariusz Kaźmierczuk (0-7), Wojciech Balejko (4-8, 4 SUB), Łukasz Łysoniewski (1-3, 1 KO) i Michał Orkowski (3-2, 2 KO, 1 SUB).

Najbliższy pojedynek Kołeckiego odbędzie się jednak w limicie dywizji półciężkiej. Rywalem mistrza olimpijskiego będzie o wiele bardziej doświadczony Borowski, który ma na koncie 4 zwycięstwa i 7 porażek. "Boroś" mierzył się między innymi z mistrzem ACB Batrazem Agnajewem (4-0, 3 KO, 1 SUB), Akopem Szostakiem (2-2, 1 KO), Michałem Oleksiejczukiem (13-2, 8 KO, 1 SUB) czy Jackiem Adamczykiem (4-1, 1 SUB). Kibicom z pewnością mogły się podobać 3-rundowe, emocjonujące starcia z Szostakiem i Adamczykiem. Borowski przystępuje po zwycięstwie nad Milomirem Abramovem.

Aktualna karta walk:

Walka wieczoru
93 kg: Szymon Kołecki - Łukasz Borowski


65,8 kg: Daniel Rutkowski - Mateusz Siński
120 kg: Michał Orkowski - Łukasz Łysoniewski

 

W załączonym materiale wideo skrót walki Kołecki - Orkowski.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze