48-krotny reprezentant Biało-Czerwonych postanowił się ustatkować i zdecydował się na bardzo ważny krok w swoim życiu. Zawodnik, który przez kilka sezonów był związany z Terekiem Groznym, poprosił swoją dziewczynę o rękę. Piękna Rosjanka, z którą Rybus spotyka się od kilku miesięcy, przyjęła jego oświadczyny. Były gracz Olympique Lyon "uklęknął" przed wybranką swojego serca w bardzo romantycznych okolicznościach, bowiem para przebywa aktualnie w Barcelonie.

 

Rybus latem opuścił francuski Olympique Lyon i za 3,5 miliona euro ponownie przeniósł się do ligi rosyjskiej. Aktualny klub reprezentanta Polski doskonale radzi sobie w Premier Lidze i z przewagą ośmiu punktów nad Zenitem pewnie zmierza po mistrzostwo.

 

Jakiś czas temu po wielu latach Rybus rozstał się ze swoją partnerką Natalią Czubaj, ale szybko znalazł sobie nowy obiekt westchnień. Śliczna blondynka została zastąpiona przez równie urokliwą brunetkę. Tajemnicza kobieta towarzyszyła już piłkarzowi podczas charytatywnego turnieju organizowanego przez niego "Gwiazdy na Gwiazdkę" w Łowiczu.