Siatkarze z Zawiercia nawarzyli piwa! Kto je wypije?

Siatkówka
Siatkarze z Zawiercia nawarzyli piwa! Kto je wypije?
fot. PAP

Siatkarze Aluron Virtu Warty Zawiercie w obecnym sezonie po raz pierwszy w historii występują na parkietach PlusLigi. Zdołali już mocno zaznaczyć swą obecność wśród najlepszych – pokonali m.in. Asseco Resovię oraz PGE Skrę Bełchatów. Teraz pojawił się jeszcze jeden powód, by dzielna ekipa Jurajskich Rycerzy zapisała się w pamięci kibiców. Klub wypuścił własną linię piwa!

Jurajscy Rycerze nawarzyli piwa kibicom – dosłownie! Siatkarski klub Aluron Virtu Warta Zawiercie oddał do rąk fanów dedykowaną beniaminkowi PlusLigi linię piwa "Jurajski Rycerz", wyprodukowanego przez Rzemieślniczy Browar Jana. Od teraz kibice siatkarzy z Zawiercia smak zwycięstwa będą mogli poczuć w pełnym tego określenia znaczeniu!

 

– Cieszymy się, że to właśnie Rzemieślniczy Browar Jana miał przyjemność warzenia piwa z myślą o kibicach Aluronu Virtu Warty Zawiercie. Wierzymy, że "Jurajski Rycerz" będzie wiernym towarzyszem żółto-zielonych fanów na siatkarskim szlaku – powiedział Tomasz Dobrowolski z Działu Handlowego zawierciańskiego browaru.

 

 

– Tym sposobem po wygranych spotkaniach nasi kibice będą mogli niemal dosłownie poczuć smak zwycięstwa, przy okazji wspierając klub, gdyż część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana na jego rzecz. A i gorycz ewentualnej porażki powinna być w takiej formule odrobinę łatwiejsza do przełknięcia – dodał prezes Aluron Virtu Warty Zawiercie Kryspin Baran.

 

Piwo "Jurajski Rycerz" jest już dostępne w sprzedaży. Pierwsza okazja do wzniesienia toastu po zwycięstwie ekipy z Zawiercia nadarzy się być może już w sobotę 3 lutego. Jurajscy Rycerze zagrają wówczas, w spotkaniu 19. kolejki PlusLigi, na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem.

RM, Polsat Sport, Aluron Virtu Warta Zawiercie
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie