Wicemistrz Czech rozgromił Legię Warszawa (WIDEO)

Legia Warszawa uległa wicemistrzowi Czech Viktorii Pilzno 1:5 w sparingu rozegranym w Hiszpanii. Oba zespoły przystąpiły do spotkania w podstawowych składach.

Polacy w meczu w Benidorm, położonym na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii, musieli uznać wyższość rywala. Czesi dosłownie ich zdominowali. Michael Krmencik, Roman Hubnik i Andreas Ivanschitz okazali się lepsi od Eduardo, Williama Remy'ego i Domagoja Antolicia.

Viktoria do przerwy prowadziła już 3:0. Bramkę honorową zdobył w 62. minucie Kasper Hamalainen, ale trzy minuty później było już 1:4, a na cztery minuty przed końcem wynik meczu na 1:5 ustalił Marek Bakos. Zapis spotkania można obejrzeć na Facebooku warszawskiego klubu.

Legia Warszawa - Viktoria Pilzno 1:5 (0:3)
Bramki: Hamalainen 62 - Kopić 16, Krmencík 17, 33, Chory 65, Bakos 86.

Legia: Radosław Cierzniak (46. Arkadiusz Malarz) - Artur Jędrzejczyk, Inaki Astiz (66. Cristian Pasquato), Michał Pazdan, Adam Hlousek - Sebastian Szymański (71. Michał Kucharczyk), Krzysztof Mączyński, William Remy, Domagoj Antolić, Kasper Hamalainen - Jarosław Niezgoda (46. Eduardo).

Viktoria: Matus Kozacik (46. Ales Hruska) - Radim Reznik (66. Milan Havel), Lukas Hejda (46. Tomas Hajek), Roman Hubnik, David Limbersky (66. Jan Kovarik) - Milan Petrzela, Tomas Horava (66. Andreas Ivanschitz), Patrik Hrosovsky (79. Marek Bakos), Jan Kopić (66. Martin Zeman), Daniel Kolar (46. Ales Cermak) - Michael Krmencik (46. Tomas Chory).