Szpilka uduszony przez Materlę podczas treningu MMA!

Sporty walki
Szpilka uduszony przez Materlę podczas treningu MMA!
fot. PAP

Artur Szpilka (20-3, 15 KO) ostatecznie nie zdecydował się na zmianę dyscypliny i pozostał przy boksie. Jednakże były predendent do tytułu mistrza wagi ciężkiej udostępnił zdjęcie ze sparingu, który odbył się na zasadach MMA z czołowym zawodnikiem KSW Michałem Materlą (25-5, 7 KO, 12 Sub).

Dużo mówiło się o debiucie Szpilki w KSW, jednak bokser ostatecznie zadecydował, że do tego nie dojdzie. Na pewno nie w najbliższym czasie, gdyż pięściarz przygotowuje się do powrotu na ring. Zapowiada, że następną walkę stoczy już za kilka miesięcy, najprawdopodobniej w kwietniu lub maju.


Pomimo to, Szpilka raz w tygodniu pojawia się na treningu mieszanych sztuk walki, w Warszawskim Centrum Atletyki. "Szpila" udostępnił zdjęcie z ostatniego treningu, na którym jego sparing-partnerem był Materla.

 

Mówili chodź..będzie fajnie 🤪🤪🤣🤣🤣🤣

Post udostępniony przez Artur Szpilka (@artur_szpilka) Lut 1, 2018 o 12:51 PST

Zdjęcie cieszyło się dużą popularnością wśród obserwujących boksera. Fani w komentarzach często zwracali uwagę Szpilce i wypominali mu, że zamiast trenować MMA, 28-latek powinien przygotowywać się do powrotu na ring.

Post ze zdjęciem pojawił się również na koncie Materli, który w opisie pod fotografią napisał: "Wczoraj dostałem bolesną lekcję boksu od Artura, więc musiałem znaleźć płaszczyznę, w której mogłem się odwzajemnić! Takie treningi z takim gościem to czysta przyjemność i dobra zabawa".

"Cipao" jest w trakcie przygotowań do gali KSW 42 w Łodzi, na której zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC - Scottem Askhamem (15-4, 9 KO, 2 Sub). KSW 42 już 3 marca w Atlas Arenie!

en, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie