FIFA 18: Bramkarz kopnął rywala, zderzył się z kolegą i... wyjął piłkę z siatki (WIDEO)

E-sport
FIFA 18: Bramkarz kopnął rywala, zderzył się z kolegą i... wyjął piłkę z siatki (WIDEO)
fot. EA Sports/FIFA 18

Jest faktem powszechnie znanym, że kuriozalne sytuacje są chlebem powszednim graczy rywalizujących w FIFA 18. Znalazło to potwierdzenie w jednym z meczów FUT, w którym kulawa mechanika gry zaowocowała powstaniem jednej z najśmieszniejszych akcji w historii gry.

Do zabawnej sytuacji doszło podczas jednego z meczów rozgrywanych w ramach trybu FUT. Jeden z graczy próbował podać piłkę prostopadle do wybiegającego kolegi, jednak pierwszy przy niej był bramkarz drużyny przeciwnej. Napastnik nie zdążył jednak wyhamować i wpadł na golkipera, w rezultacie czego doszło do osobliwego klinczu.

 

Wirtualny Keylor Navas próbował następnie wykopać piłkę jednak zahaczył nogą o... leżącego pod nim Pablo Pereza i po raz kolejny doszło do małej "pralki", po której pierwszy podniósł się bramkarz. Navas popędził w kierunku futbolówki i gdy miał już ją wybić daleko od własnej bramki na jego drodze stanął Sergio Ramos. W wyniku zderzenia dwóch zawodników z jednej drużyny piłka szczęśliwie trafiła do Pereza, który dopełnił tylko formalności.

 

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie