Michniewicz miał wypadek samochodowy!

Piłka nożna
Michniewicz miał wypadek samochodowy!
fot. CyfraSport

Selekcjoner reprezentacji Polski U-21 Czesław Michniewicz miał wypadek samochodowy. Trener naszej młodzieżowej kadry przebywał w Liverpoolu, gdzie miał oglądać występ Kamila Grabary.

Przebywający w angielskim mieście Michniewicz podróżował w sobotni wieczór taksówką. Samochód, w którym jako pasażer jechał selekcjoner, uderzył w inny pojazd, w związku z czym wystrzeliły poduszki powietrzne. Trener i inne osoby jadące taksówką są poobijane, ale ich ogólny stan jest dobry.


Michniewicz wybrał się do Anglii, by obserwować Kamila Grabarę, który występuje w drużynie Liverpool U-23. Grabara jest też ważnym ogniwem kadry prowadzonej przez Michniewicza. Zagrał w niej między innymi w spotkaniu z Danią w eliminacjach ME U-21.

 

Jako piłkarz Michniewicz występował między innymi w Amice Wronki. Szybko zakończył jednak przygodę zawodniczą i zaczął pracę jako trener. Pracował w Lechu Poznań, Zagłębiu Lubin czy Pogoni Szczecin. Do 22 marca 2017 roku był opiekunem ekipy Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. W lipcu 2017 roku wybrany został selekcjonerem reprezentacji Polski U-21.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze