UFC 222: Holloway kontuzjowany! Walka z Edgarem znowu odwołana...

Sporty walki
UFC 222: Holloway kontuzjowany! Walka z Edgarem znowu odwołana...
fot. youtube.com

Złe wieści dla fanów MMA! Mistrz UFC wagi piórkowej Max Holloway (19-3, 9 KO, 2 SUB) doznał kontuzji i nie będzie w stanie wystąpić na gali UFC 222 w Las Vegas. Oznacza to, że wydarzenie straciło walkę wieczoru, a organizacja szuka przeciwnika dla Frankie'ego Edgara (22-5-1, 7 KO, 4 SUB).

Holloway został pełnoprawnym mistrzem UFC w czerwcu 2017 roku po rozbiciu Jose Aldo. W grudniu po raz drugi stoczył walkę z legendarnym Brazylijczykiem i znowu okazał się lepszy. Pierwotnie jednak organizacja UFC planowała zestawić go z Frankie'Edgarem, lecz pretendent doznał kontuzji. Po tym, jak "Blessed" obronił swój tytuł największa organizacja MMA na świecie wróciła do tego pomysłu.

Niestety, po raz drugi na przeszkodzie do zrealizowania tego pojedynku stanęła kontuzja - tym razem Hollowaya. Według doniesień ESPN, mistrz UFC ma problemy z nogą i nie będzie w stanie wejść do oktagonu. Organizacja rozpoczęła już poszukiwania rywala - mówi się m.in. o wysoko rozstawionym Brianie Ortedze (13-0-1NC, 2 KO, 7 SUB).

Gala UFC 222 odbędzie się 3 marca w Las Vegas.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze