Pierwsze minuty Jacha na Wyspach! Polak w zwycięskim zespole do lat 23

Piłka nożna
Pierwsze minuty Jacha na Wyspach! Polak w zwycięskim zespole do lat 23
fot. CyfraSport

Jarosław Jach w styczniu przeniósł się do swojej wymarzonej Premier League, jednak trener Roy Hodgson wciąż nie zabrał go nawet na ławkę rezerwowych pierwszego zespołu Crystal Palace. Polak w nowych barwach już wystąpił, jednak w zespole U-23. Młode "Orły" wygrały 2:1 z Charltonem.

Od momentu przybycia Jacha na Wyspy Brytyjskie jego nowy klub rozegrał dwa remisowe spotkania w Premier League: z West Hamem i Newcastle (oba 1:1). Wydawało się, że Polak może dostać błyskawiczną szansę w pierwszym zespole ze względu na kontuzje stoperów, nic takiego jednak się nie wydarzyło.
 
Na środku defensywy dwukrotnie wystąpił nominalny prawy obrońca Martin Kelly, który legitymuje się jednak imponującymi warunkami fizycznymi. Hodgson tłumaczy swoje wybory chęcią spokojnego wprowadzenia nowych nabytków do zespołu i zdjęcia z nich zbędnej presji.
 
Jach swoje pierwsze minuty w czerwono-niebieskim stroju rozegrał więc w zespole do lat 23 w ramach Professional Development League, który wygrał z Charltonem 2:1. Zwycięską bramkę dla Orłów zdobył Szwed Erdal Rakip, który do klubu dołączył w tym samym czasie co Jach i na początku przygody z nowym klubem dzieli pokój z reprezentantem Polski.

 

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie