FIFA 18: Lista dziesięciu grających piłkarzy. Trzech Polaków!

E-sport
FIFA 18: Lista dziesięciu grających piłkarzy. Trzech Polaków!
fot. EA Sports/FIFA 18

Nie jest tajemnicą, że wielu piłkarzy gra amatorsko w FIFA 18. Niektórzy nie ograniczają się jednak do weekendowego "pykania" ze znajomymi i próbują swoich sił w sieciowym trybie FIFA Ultimate Team. Twórcy gry postanowili więc przyznać im specjalne, unikalne karty, których nie można sprzedać, aby inni gracze mieli świadomość z kim właśnie grają. Jeśli rzecz jasna uda im się natrafić na jednego z gwiazdorów, wśród których znajdują się m.in. Robert Lewandowski, Kamil Glik oraz Krystian Bielik.

Karty przedstawiają samych zawodników i mają najwyższą możliwą w grze wartość 99 punktów. Jeżeli więc grasz z przeciwnikiem dysponującym kartą Lewandowskiego o współczynniku umiejętności 99, to znaczy, że po drugiej stronie ekranu siedzi właśnie kapitan reprezentacji Polski!

 


Wśród gwiazdorów regularnie grających w FUT i uhonorowanych unikalnymi kartami znaleźli się: Raheem Sterling, Dani Carvajal, Samuel Umtiti, Dele Alli, Thomas Mueller, Antoine Griezmann, Angel Di Maria, Krystian Bielik, Kamil Glik a także sam Lewandowski!

Niewykluczone, że ze względu na fatalne pudło w sobotnim meczu Manchesteru City z Burnley (1:1), Sterling poćwiczy trochę w FIFA 18 strzały z odległości 2 metrów... Z kolei dla Griezmanna strzelanie goli w FUT może być okazją do szlifowania charakterystycznej dla niego cieszynki.

 

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie