MICHU: Cieszę się, że dostałem kolejną szansę od Virtus.pro

E-sport
MICHU: Cieszę się, że dostałem kolejną szansę od Virtus.pro
fot. Facebook/michucsgo

Zmianę w Virtus.pro głośno skomentował Michał ‘MICHU’ Müller, który zastąpi Wiktora ‘TaZa’ Wojtasa podczas Intel Extreme Masters w Katowicach oraz StarSeries i-League w Kijowie. - Trzymajcie kciuki jak nigdy dotąd, bo z pewnością będzie to największe wyzwanie w mojej karierze - stwierdził.

Wiktor ‘TaZ’ Wojtas został przesunięty na rezerwę Virtus.pro. I choć nie znamy jeszcze jego oficjalnego zastępcy w składzie, tymczasowo lukę po nim wypełni Michał ‘MICHU’ Müller z Teamu Kinguin. Włodarze VP wypożyczyli go z „Pingwinów” na dwa turnieje: Intel Extreme Masters w Katowicach oraz StarSeries i-League w Kijowie. Dalsze decyzje związane z kształtem zespołu poznamy w marcu.

- Jest mi niezmiernie miło i bardzo się cieszę, że dostałem kolejną szansę i możliwość pokazania swoich umiejętności na najwyższym poziomie. Na przygotowanie się do najbliższych turniejów nie zostało już zbyt wiele czasu, więc trzeba wziąć się do roboty i ciężko pracować na wspólny sukces. Trzymajcie kciuki jak nigdy dotąd, bo z pewnością będzie to największe wyzwanie w mojej karierze - napisał na Facebooku MICHU. - Chciałbym również bardzo podziękować Kinguin za umożliwienie mi dalszego rozwoju - dodał.

Müller miał już okazję występować ze „Złotą piątką” na najważniejszych turniejach na scenie. Kiedy jeden z zawodników Virtus.pro musiał uporać się z jakimś problemem prywatnym, z pomocą bardziej doświadczonym kolegom przychodził właśnie MICHU. Tak było przy okazji IEM San Jose 2015 (zamiast Snaxa), SLTV StarSeries XI (zamiast NEO), Game Show CS:GO League 2014 (zamiast NEO), ESEA Invite Season 17 Europe (zamiast NEO), Caseking King of Kings (zamiast pashyBiceps) czy Gfinity 2015 Spring Masters 1 (zamiast Snaxa), po którym na szyje Polaków trafiły brązowe medale.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie