Seized oficjalnie w Gambit Esports. Fitch odsunięty od składu

E-sport
Seized oficjalnie w Gambit Esports. Fitch odsunięty od składu
fot. Facebook/GambitEsports

Denis ‘seized’ Kostin zasilił szeregi Gambit Esports. Rosjanin w zespole zastąpił Bektiyara ‘fitcha’ Bahytova.

Seized od 2013 do października ubiegłego roku reprezentował barwy Natus Vincere. Po tym, jak odszedł ze składu, został wypożyczony do formacji FlipSid3 Tactics, w barwach której wystąpił podczas ELEAGUE Majora w Atlancie i Bostonie. Po nieudanym turnieju w USA Kostin ponownie stał się jednak wolnym agentem. Nie na długo. Włodarze Gambit Esports potwierdzili bowiem zakontraktowanie Rosjanina w drużynie Counter-Strike’a: Global Offensive.

Ostatnie dni seized spędził, pomagając Gambit w kwalifikacjach do Intel Extreme Masters w Katowicach oraz rozgrywkach spod szyldu ESEA MDL. Zastępował wówczas fitcha. - Decyzja o przeniesieniu Bektiyara na rezerwę została podjęta po nieudanym występie podczas ELEAGUE Majora - ogłosił trener zespołu - Andrey ‘Andi’ Prokhorov. - Zgodziliśmy się, że Denis jest najlepszą dostępną opcją, ponieważ jest zarówno młodszy, jak i bardziej doświadczony, a ponadto jest zmotywowany i gotowy, by udowodnić, że ostatnia seria wydarzeń w jego karierze była zwykłym zbiegiem okoliczności - dodał.

Skład Gambit Esports:


Mihail "Dosia" Stolyarov
Dauren "AdreN" Kystaubayev
Rustem "mou" Telepov
Abay "Hobbit" Khasenov
Denis "seized" Kostin
Andrey "Andi" Prokhorov (trener)
Bektiyar "fitch" Bahytov (rezerwa)

Gambit Esports już niedługo pojawi się w Katowicach podczas Intel Extreme Masters oraz w Kijowie w ramach SL i-League StarSeries. - Jestem niesamowicie szczęśliwy, że mam okazję reprezentować ten zespół. Grając w Gambit, złapałem drugi oddech i zrobię co w mojej mocy, aby osiągając postawione sobie cele, stać się najlepszą drużyną na świecie -napisał w oficjalnym oświadczeniu seized.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie