SIXER odsunięty od EnVyUs. Zastąpił go gracz z akademii klubu

E-sport
SIXER odsunięty od EnVyUs. Zastąpił go gracz z akademii klubu
fot. facebook.com

Krytykowany przez fanów Teamu EnVyUs Christophe ‘SIXER’ Xia doczekał się degradacji. Snajper zespołu został przeniesiony na ławkę rezerwowych. Zastąpił go Ali ‘hAdji’ Haïnouss.

SIXER współtworzył Team EnVyUs przez piętnaście miesięcy. Do zespołu dołączył, zastępując mocno krytykowanego wówczas Timothée ‘DEVILa’ Démolon. Jak się jednak okazało, główny snajper formacji sam bardzo szybko musiał uporać się z ogromnymniezadowoleniem kibiców. Czarę goryczy przelał jego nie najlepszy występ podczas ELEAGUE Majora. Xia okazał się najsłabszym ogniwem EnVyUs.

 

Jego zastępca - hAdji - awansował do głównego składu z akademii EnVyUs. Jako wyróżniający się strzelec niższej sekcji klubu doprowadził ją m.in. do zwycięstwa drugiego sezonu Gfinity Elite Series UK.

 

Team EnVyUs po pamiętnych roszadach transferowych z G2 Esports najwyraźniej nie był zadowolony ze swojego składu. Po zakończeniu ELEAGUE Majora od składu odsunięty został przecież również Alexandre ’xms’ Forté, którego zastąpił Fabien ‘kioShiMa’ Fiey. Według dziennikarzy Fliskshot.fr xms ma wkrótce dołączyć do Teamu LDLC. Nie wiemy jeszcze, jaka przyszłość czeka natomiast SIXERa.

 

Skład Teamu EnVyUs:
Vincent "Happy" Schopenhauer
Cédric "RpK" Guipouy
Adil "ScreaM" Benrlitom
Fabien "kioShiMa" Fiey
Ali "hAdji" Haïnouss
Damien "maLeK" Marcel (trener)
Alexandre "xms" Forté (rezerwowy)
Christophe "SIXER" Xia (rezerwowy)

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie