Zmiany w Teamie LDLC. Ex6TenZ poza drużyną

E-sport
Zmiany w Teamie LDLC. Ex6TenZ poza drużyną
fot. https://www.facebook.com/teamLDLC/

Kévin ‘Ex6TenZ’ Droolans rozstał się z Teamem LDLC. Jak podaje francuski portal Fliskshot.fr, zastąpić ma go Alexandre „xms” Forté.

Belg był częścią Teamu LDLC od jego odejścia z G2 Esports w kwietniu 2016 roku. Miał stanąć na czele projektu, by znów wprowadzić markę LDLC na szczyt esportowych rankingów. I choć ostatecznie udało mu się doprowadzić zespół do ESL Pro League, zwyciężyć podczas ESWC 2017 czy uzyskać tytuł wicemistrzów ESWC 2016 i Winter Assembly 2018 - osiągnięcia prowadzonej przez niego formacji były tylko kroplą w morzu oczekiwań zarządu.

- Zostałem usadzony na ławce Teamu LDLC.  Poświęciłem temu projektowi absolutnie całą swoją energię. To były dwa wyczerpujące lata. Od moich graczy wymagałem bardzo dużo i czasami dla niektórych byłem zbyt surowy, zwłaszcza na samym początku. Być może to zraziło niektóre osoby, ale kierowałem się dobrymi intencjami… - napisał w oświadczeniu Droolans. - Ostatnio nie zgadzałem się z wieloma kwestiami i pewne rzeczy poddałem pod wątpliwość. Doszliśmy do momentu, z którego trudno było już zawrócić i tym razem to ja zostałem „wykopany”. Szanuję to! - dodał.

Według francuskich dziennikarzy zarząd Teamu LDLC chce zastąpić Ex6TenZa xmsem - a więc graczem, który został odsunięty na rezerwę Teamu EnVyUs. Negocjację są podobno w toku.

Skład Teamu LDLC:
Timothée "DEVIL" Démolon
Mathieu "Maniac" Quiquerez
Antoine "to1nou" Pirard
Alex "ALEX" McMeekin
Steeve "Ozstrik3r" Flavigni (trener)

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie