KSW 43 odbędzie się we Wrocławiu!

Sporty walki
KSW 43 odbędzie się we Wrocławiu!
fot. KSW

KSW powraca do Wrocławia po prawie pięciu latach przerwy! Już 14 kwietnia odbędzie się czwarta w historii gala KSW w Hali Stulecia. W głównych walkach KSW 43 nie zabraknie największych gwiazd federacji oraz pojedynków mistrzowskich. Pierwsze nazwiska bohaterów gali zostaną opublikowane w najbliższych dniach.

Po raz pierwszy we Wrocławiu KSW pojawiło się w 2007 roku, kiedy to odbyła się tam gala z cyklu KSW Eliminacje. W ekstrafightach swoje pojedynki przez poddanie w pierwszej rundzie wygrali Łukasz Jurkowski i Mamed Khalidov. Rok później KSW znów zawitało do Hali Stulecia i tym razem kibice mogli oglądać po raz kolejny świetny występ Khalidova, który w drugiej rundzie posłał na deski Petra Ondrusa.

 

Trzecia gala KSW we Wrocławiu odbyła się w grudniu 2013 roku i obfitowała w emocjonujące walki i piękne skończenia. Aż siedem pojedynków kończyło się przed czasem. W najważniejszym starciu wieczoru Khalidov już w pierwszej rundzie odklepał Ryutę Sakuraia trójkątem nogami i zrewanżował mu się za remis z gali KSW 13.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze