Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Aluron Virtu Warta Zawiercie  - Asseco Resovia: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Asseco Resovia w 20. kolejce PlusLigi zmierzy się na wyjeździe z Wartą Zawiercie. Pierwsze spotkanie obu zespołów w obecnym sezonie zakończyło się niespodziewanym zwycięstwem beniaminka. Czy i tym razem Warta postawi się faworyzowanym rywalom? Transmisja meczu Warta Zawiercie - Asseco Resovia w Polsacie Sport.

Sensacyjne zwycięstwo Warty ze Skrą Bełchatów w połowie stycznia było jednym z większych zaskoczeń w obecnym sezonie. Potem jednak zarówno Trefl Gdańsk jak i Jastrzębski Węgiel sprowadziły na ziemię klub z Zawiercia. Resovia mimo lepszej gry niż na początku rozgrywek, nadal nie może ustabilizować formy.

 

Wydaje się, że ponowne zatrudnienie Andrzeja Kowala dobrze wpłynęło na drużynę z Rzeszowa. O wskoczenie na podium w sezonie zasadniczym może być jednak rzeszowianom ciężko i zapewne ich najbliższym celem jest wyprzedzenie czwartego Trefla.

 

Podopieczni trenera Kowala muszą jednak pamiętać o pierwszym meczu obu ekip. W hali Podpromie Resovia uległa bowiem beniaminkowi 2:3. Zespół z Zawiercia w ogóle dobrze radzi sobie w pojedynkach z czołowymi polskimi klubami.

 

Oprócz zwycięstw z rzeszowianami i Skrą mają na swoim koncie jeszcze wygraną z Indykpolem AZS Olsztyn, co więcej Warta triumfowała w trzech kolejnych spotkaniach u siebie. Resovia jest oczywiście zdecydowanym faworytem, ale obecny sezon przynosi nam wiele niespodzianek. Czy tak samo będzie również w sobotę?

 

Transmisja meczu Warta Zawiercie - Asseco Resovia od godziny 14.45 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie