Loch, najlepszy w Vancouver osiem lat temu i w Soczi w 2014 roku, był drugi w pierwszym ślizgu i najszybszy w drugim. Dzięki temu o 0,188 wyprzedza Gleirschera. Austriak, który po raz pierwszy startuje w igrzyskach, uzyskał najlepszy rezultat w pierwszej próbie, ale w drugiej był siódmy. Repiłow z kolei zajął czwartą i trzecią lokatę.

Tuż za czołową trójką plasują się Amerykanin Chris Mazdzer, drugi w drugim w ślizgu, oraz Kanadyjczyk Sam Edney.

Kurowski zajął 19. i 24. pozycję, co wystarczyło do 19. miejsca na półmetku, a olimpijski debiutant Sochowicz jest 27. po 29., w wyniku sporych błędów technicznych, i 19. lokacie. Biało-czerwoni do lidera tracą, odpowiednio, 1,271 i 1,951.

Dwa decydujące przejazdy zaplanowano na niedzielę.

 

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

 

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

 

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.