Jędrzejczyk: Jestem cierpliwa. Czekam na dzień, w którym odbiorę mój pas!

Sporty walki

Joanna Jędrzejczyk uzbroiła się w cierpliwość i ciężko przygotowuje się do rewanżowej walki z Rose Namajunas (7-3, 1 KO, 5 SUB) na gali UFC 223. - Czekam na dzień, w którym odbiorę pas - powiedziała.

Już 7. kwietnia na gali UFC 223 Joanna Jędrzejczyk spróbuje odzyskać pas wagi słomkowej. Jej rywalką będzie oczywiście Rose Namajunas, z którą mogła zmierzyć się w listopadzie zeszłego roku. Mało kto dawał wtedy szanse Amerykańce, która zaskoczyła cały świat MMA, nokautując dominatorkę kategorii słomkowej już w pierwszej rundzie. Polka cały czas przygotowuje się do walki w American Top Team.

 

- Przygotowania przebiegały bardzo często, ale jestem bardzo skoncentrowana. Poświęcam każdą wolną chwilę na regenerację, prawidłowe odżywianie i treningi. Wiem, że w sporcie wygrywa się i przegrywa, a ja wiem, że moja ostatnia walka nie poszła po mojej myśli, bo zawiodły mnie osoby z mojego teamu - powiedziała.

Po porażce Jędrzejczyk wielokrotnie mówiła, że przegrała przez zaniedbania ze strony Perfecting Athletes, z którym to współpracowała od czasu przeniesienia się do American Top Team.

 

- Wiele osób pytało mnie, czy zmieniam trenerów, klub... Moja odpowiedź brzmiała "nie", bo moi trenerzy dołożyli wszelkich starań, by być w jak najlepszej formie. Zawiodła lekarka, która miała duży wpływ na to, jak czułam się na 30 godzin przed walką. Osoby, które nie są w sportach, w których trzeba pilnować tej wagi, nie wiedzą z czym to się je. Często ma to negatywne skutki dla naszego zdrowia oraz nawet życia. Proszę o cierpliwość, tak jak ja muszę czekać na dzień, w którym odbiorę pas wagi słomkowej - dodała.

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie