KSW 42: Niesamowita akcja Gamrota! Polski mistrz drugi w zawodach ADCC

Sporty walki

Mateusz Gamrot (13-0-1NC, 4 KO, 3 SUB) przygotowuje się do walki na KSW 42 w Stanach Zjednoczonych w jednym z najlepszych klubów świata - American Top Team. Przy okazji wziął udział ADCC Florida Open 2018, czyli w zawodach w submission fightingu. Udało mu się zająć drugie miejsce.

3. marca na KSW 42 Gamrot po raz kolejny spróbuje obronić pas wagi lekkiej, a jego przeciwnikiem będzie rozpędzony serią ośmiu wygranych z rzędu Grzegorz Szulakowski (9-1, 2 KO, 5 SUB). Mistrz największej polskiej organizacji MMA przygotowuje się do tego starcia w American Top Team, gdzie pod okiem Mike'a Browna szlifuje swoje umiejętności.

 

Jak sam przyznał na swoim Instagramie, jest uzależniony od rywalizacji. Między innymi to wpłynęło na jego decyzję o wzięciu udziału w turnieju ADCC Florida Open 2018, czyli w zawodach w submission fightingu (walka zapaśnicza połączona z poddaniami). Gamrot w przeszłości wielokrotnie sięgał po mistrzostwo Polski, a także wygrywał mistrzostwo Europy.

 

W USA stoczył cztery walki i ostatecznie zajął drugie miejsce.

 A w jednej z walk Gamrot zrobił coś takiego. Chyba nikt nie wie, jakim cudem Brazylijczyk nie odklepał tak ciasnego duszenia, ale i tak ogromna siła polskiego zawodnika robi piorunujące wrażenie!

Sytuacja w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze