Kołecki - Borowski: Trener gwiazd poznał rywala!

Sporty walki
Kołecki - Borowski: Trener gwiazd poznał rywala!
fot. Facebook

Patryk Wołodkiewicz (2-2, 2 KO) będzie rywalem Dawida Pepłowskiego (0-0) podczas gali w Radomiu, która odbędzie się 16 marca. Pojedynek został zakontraktowany w limicie kategorii średniej.

Pepłowski to utalentowany zapaśnik, ale również trener. Jako zawodnik wielokrotnie sięgał po medale mistrzostw Polski. Jest trenerem zapasów w łódzkim klubie Shark Top Team. Pomaga w przygotowaniach do walki Polakom występującym na galach federacji UFC, KSW czy ACB. W łódzkim Shark Top Team szlifuje umiejętności między innymi Karoliny Kowalkiewicz i Marcina Wrzoska.

 

Chociaż w Radomiu stoczy swój debiutancki pojedynek w MMA, to znalezienie mu przeciwnika nie było łatwym zadaniem. Wielu zawodników odmawiało walki z Pepłowskim. Wyzwanie podjął Wołodkiewicz. Reprezentant olsztyńskiego klubu Berkut Arrachion ma na koncie 2 zwycięstwa i tyle samo porażek. Żadna z jego walk nie zakończyła się decyzją sędziów. W jego starciu z Pepłowskim nie powinno zatem zabraknąć emocji.

 

Nie powinno ich zabraknąć również w pozostałych walkach. Do tej pory potwierdzono udział w gali Szymona Kołeckiego, Łukasza Borowskiego, Michała Elsnera, Daniela Rutowskiego, Mateusza Sińskiego, Michała Orkowskiego i Łukasza Łysoniewskiego. Kolejne nazwiska zostaną podane do publicznej wiadomości wkrótce.

 

Galę będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu. Bilety są dostępne w serwisie eventim.pl.

 

Aktualna karta walk:

 

Walka wieczoru:

93 kg: Szymon Kołecki – Łukasz Borowski

 

Karta główna:

 

77,1 kg: Michał Elsner – TBA

65,8 kg: Daniel Rutkowski – Mateusz Siński

120 kg: Michał Orkowski – Łukasz Łysoniewski

83,9 kg: Dawid Pepłowski – Patryk Wołodkiewicz

Informacja Prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze