Pjongczang 2018: Szwajcar podbija Internet! Zaryzykował zdrowie dla wygłupu? (WIDEO)

Zimowe
Pjongczang 2018: Szwajcar podbija Internet! Zaryzykował zdrowie dla wygłupu? (WIDEO)
fot. Instagram

Szwajcarski naraciarz Fabian Boesch postanowił posłużyć się ruchomymi schodami w nieco inny, niekonwencjonalny sposób. 20-latek chwycił się poręczy i wjechał na sama górę ryzykując upadek z kilku metrów na betonową posadzkę. Nagranie szybko obiegło sieć i jest szeroko komentowane - zarówno pozytywnie, jak i negatywnie.

Szwajcarski narciarz dowolny Fabian Boesch, który specjalizuje się w slopestyle'u, zażartował na swoim profilu na Instagramie stwierdzeniem, że po 20 latach wciąż nie ma pojęcia jak poprawnie korzystać ze schodów ruchomych. W wolnym czasie postanowił pokazać wszystkim swoim fanom w jaki sposób korzysta z nich na co dzień. Metoda wykorzystana przez Szwajcara i wideo cieszyło się ogromną popularnością, a zainteresowanie materiałem wideo chyba przerosło najśmielsze oczekiwania Boscha.

Wielu obserwatorów docenia kreatywność Szwajcara, ale niektórzy zaznaczają, że zachowanie narciarza było niezwykle nieodpowiedzialne.

 

Całą sytuację możecie obejrzeć poniżej:

 

  


Boesch w 2015 roku na mistrzostwach świata w Kreischbergu wywalczył złoty medal. Szwajcar najlepsze wyniki osiągnął w sezonie 2015/2016, kiedy to w klasyfikacji generalnej zajął 30. miejsce, a w klasyfikacji slopestyle'u był szósty. W Pjongczangu chce powalczyć o medal.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze