Kubacki: Wykonałem założenia

Zimowe
Kubacki: Wykonałem założenia
fot. PAP

Zadowolony ze swojej postawy na treningu przed olimpijskim konkursem skoków narciarskich na dużym obiekcie w Pjongczangu był Dawid Kubacki. "Wykonałem założenia na dziś - oddać normalne, dobre skoki" - powiedział.

"Oczywiście nie były one perfekcyjne" - dodał piąty, siódmy i ósmy zawodnik środowych serii.

 

Zajęcia te były pierwszą wizytą Polaków na skoczni od feralnego konkursu na obiekcie normalnym w sobotę. Zdaniem Kubackiego różnica w wielkości nie wymaga specjalnego przestawienia się.

 

"Przy tych rozmiarach nie ma to większego znaczenia. Czuć różnicę, jak się wraca z mamutów, szczególnie na obiekty typu K-90" - zaznaczył.

 

Na czwartek zaplanowano kolejną sesję treningową, ale nie jest jeszcze całkowicie pewne czy biało-czerwoni wezmą w niej udział.

 

"To decyzja trenera. Mam nad czym pracować i każdy trening się przydaje. Skakałem jednak na tyle dobrze, że moim zdaniem mógłbym przyjść też dopiero na kwalifikacje" - podkreślił Kubacki.

 

Te odbędą się w piątek, a walka o medale w sobotę.

 

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

 

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

 

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

FW, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze