Takie rzeczy tylko w Rosji – można zacytować klasyka. 19-letni Manayev najwidoczniej jeszcze jest za młody, aby docenić wartość pieniądza. Zawodnik występującego w rosyjskiej ekstraklasie FC Tosno umieścił nagranie, w którym wyciera nos banknotem o wartości 5 tys. rubli i wyrzuca go na ziemię.

 

– Mógłbym dać te pieniądze komuś potrzebującemu, ale muszę wysmarkać nos – napisał pod filmikiem, który szybko usunął, kiedy zorientował się, że zamiast śmiechu skończyło się na niesmaku. Nagranie spotkało się z dużym oburzeniem nie tylko w Rosji. Dosadnie na ten temat wypowiedział się minister sportu, Pavel Kolobkov.

 

– Nie ma wątpliwości, że to wideo pokazuje niski poziom kultury tego zawodnika, ale jestem przekonany, że wyciągnie z tego lekcję – zaznaczył. W podobnym tonie wypowiedział się szef Komitetu Organizacyjnego do Mistrzostw Świata w Rosji, Alexei Sorokin. – Należałoby tego chłopaka wytargać za uszy. Takie zachowanie nie ma nic wspólnego z kanonami rosyjskiej drużyny narodowej – przyznał.

Stanislav Manayev shfryn hundët me 5000 rubla

Uploaded by Eldi Stafa on 2018-02-15.