PlusLiga: ONICO Warszawa - Dafi Społem Kielce. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: ONICO Warszawa - Dafi Społem Kielce. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Faworytami spotkania są siatkarze ONICO Warszawa, którzy w obecnym sezonie walczą o czołowe miejsca w PlusLidze. Głównym celem Dafi Społem Kielce jest zapewnienie sobie miejsca, które pozwoli im pozostać w najwyższej klasie rozgrywkowej w następnym sezonie. Transmisja meczu ONICO Warszawa - Dafi Społem Kielce w Polsacie Sport.

Pierwszy mecz tych drużyn w Kielcach pewnie wygrała drużyna z Warszawy 3:0. Obecnie podopieczni Dariusza Daszkiewicza znajdują się na przedostatnim, 15. miejscu w tabeli PlusLigi. Kielczanie walczą o wydostanie się ze strefy spadkowej i pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej również na następny sezon. Jednak te zadanie będzie trudne do wykonania, gdyż Kieleccy siatkarze nie wygrali dotychczas ani jednego meczu na wyjeździe. Po 20. ligowych kolejkach mają bilans czterech wygranych i szesnastu przegranych.

ONICO w drugiej części sezonu rzadko ponosi porażki. Podopieczni Stephane'a Antigi zwyciężyli w dwunastu kolejnych ligowych meczach. Dzięki tym wynikom znajdują się obecnie na drugim miejscu w PlusLidze, a do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle mają dziesięć punktów starty.

 

Transmisja meczu ONICO Warszawa - Dafi Społem Kielce od godziny 18.00 w Polsacie Sport.

en, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze