FIFA 18: Zostań trenerem i zarabiaj konkretne pieniądze!

E-sport
FIFA 18: Zostań trenerem i zarabiaj konkretne pieniądze!
fot. YouTube

Dla wielu byłaby to praca marzeń! Jedna z firm szuka graczy FIFA 18, którzy mogliby trenować innych. Można zarobić co najmniej 15 funtów za godzinę, co w przeliczeniu daje 70 złotych.

"Chcesz udowodnić, że jesteś najlepszy? Teraz możesz i co najlepsze dostaniesz za to pieniądze!" - tak firma Bidvine zachęca wszystkich graczy w FIFA 18 do zainteresowania się ich ofertą.

 

Jeśli ktoś jest naprawdę dobry w FIFA 18, ma szansę zarobić spore pieniądze. Minimum to 15 funtów za godzinę, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by ustalać własne stawki.

 

Żeby jednak dostać pracę, trzeba zaprezentować swoje umiejętności. Pod uwagę będą brani tylko ci, którzy grają w Dywizji 1 w Sezonach Online albo w FIFA Ultimate Team.

 

"Bycie trenerem FIFA 18 to jak grać w ten tytuł, tylko teraz uczysz kogoś innego, jak to robić. Oczywiście, to, co będziesz robił, zależy od tego, czego oczekuje twój klient i czego chce się nauczyć. Będziesz więc codziennie robić coś innego (…)" - dodano.

 

FIFA 18 nie jest pierwszą grą, dzięki której można zarobić pieniądze, trenując innych. Niedawno podobną ofertę wystosowano do graczy Call of Duty: WWII.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie