Pjongczang 2018: Luty i Tylkowski na 24. miejscu, prowadzą Kanadyjczycy

Zimowe
Pjongczang 2018: Luty i Tylkowski na 24. miejscu, prowadzą Kanadyjczycy
fot. PAP

Mateusz Luty i Krzysztof Tylkowski zajęli 24. miejsce po trzech ślizgach olimpijskiej rywalizacji bobslejowych dwójek w Pjongczangu. Polski team nie wystąpi w finałowym przejeździe. Liderami są Kanadyjczycy Justin Kripps i pochodzący z Polski Alexander Kopacz.

Biało-czerwoni stracili do liderów 2,31 s w trzech ślizgach. Przed poniedziałkową rywalizacją Polacy zajmowali 22. pozycję, ale nie zdołali awansować do czołowej "20", która kwalifikuje się do finałowego przejazdu.

 

W pierwszej piątce różnice są bardzo niewielkie. Na dwóch kolejnych pozycjach znajdują się Niemcy. Drudzy Francesco Friedrich i Thorsten Margis mają od Kanadyjczyków czas słabszy od 0,06 s, a trzeci Johannes Lochner i Christopher Weber - 0,09 s.

 

Trenowani przez byłego polskiego pilota Dawida Kupczyka Czesi Dominik Dvorak i Jakub Nosek są na 15. pozycji (1,02 s).

 

Na godz. 14.00 planowany jest finałowy ślizg.

 

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

 

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

 

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

MC, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze