Pjongczang 2018: Pierwsza porażka Szwedek w curlingu

Zimowe
Pjongczang 2018: Pierwsza porażka Szwedek w curlingu
fot. PAP

Kobieca reprezentacja Szwecji w curlingu poniosła pierwszą porażkę w olimpijskim turnieju w Pjongczangu. Zawodniczki ze Skandynawii uległy Korei Płd. 6:7. Obie ekipy mają identyczny bilans: pięć zwycięstw i przegrana; zajmują ex aequo pierwsze miejsce w tabeli.

Szwedki to wicemistrzynie olimpijskie sprzed czterech lat z Soczi. Wówczas najlepsze były Kanadyjki, które na razie jednak nie zachwycają. Wprawdzie w poniedziałek pokonały Japonię 8:3, jednak było to ich dopiero trzecie zwycięstwo w szóstym meczu. Są sklasyfikowane na czwartej pozycji, ex aequo z reprezentantkami USA, Wielkiej Brytanii i Chin.

 

Kolejne spotkania turnieju kobiet, w którym nie uczestniczy Polska, rozpoczną się w poniedziałek o 12.05 czasu polskiego.

 

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

 

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

 

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

jb, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze