Superliga tenisistów stołowych: Kolping gładko pokonał Dekorglass

Tenisiści stołowi Kolpingu Frac Jarosław pokonali we wtorek u siebie uczestnika Ligi Mistrzów Dekorglass Działdowo 3:0 w meczu na szczycie superligi i wrócili na pozycję lidera tabeli.

Zacięty mecz stoczyli broniący tytułu zawodnicy Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki, którzy w pięciu setach okazali się na wyjeździe lepsi od 3S Polonii Bytom. Kibice cieszyli się nie tylko ze zwycięstwa, ale także z powrotu po blisko rocznej przerwie swojego ulubieńca Greka Panagiotisa Gionisa.

W zespole Zooleszcza Gwiazdy Bydgoszcz w wyjazdowym starciu z Morlinami Ostróda zadebiutował Cai Wei z chińskiej superligi. Nowy nabytek klubu pierwszy mecz z Bartoszem Suchem wygrał 3:1, a w drugim uległ Zhen Wangowi 1:2. Goście wygrali jednak starcie 3:2.