Zawodnik UFC zostanie... ring boyem

Sporty walki
Zawodnik UFC zostanie... ring boyem
fot.

W związku z rozwojem MMA zawód ring girl staje się coraz popularniejszy. Wielu jednak zdziwi fakt, iż podczas najbliższej gali Invicta 28 kibice będą podziwiać w ringu ring boya. Co więcej to znany zawodnik organizacji UFC.

Serca fanów MMA, czasami bardziej niż zawodnicy, podbijają ring girls. Dzieję się tak zarówno w polskich organizacjach jak i zagranicznych. Wiadomo, że bardziej poruszają one męską część publiki. Organizacja Invicta postanowiła tym razem zadowolić żeńską część. Co więcej występują w niej same zawodniczki, więc ring boy wcale nie zaskakuje.

 

Organizacja do współpracy zaprosiła zawodnika kategorii średniej, Eliasa Theodorou (14-2, 5 Ko, 2 SUB). Kanadyjczyk ma osiem walk stoczonych w największej organizacji MMA na świecie. Przegrał zaledwie dwukrotnie. 29-latek ma już za sobą debiut na małym show w Montrealu.

 


Co więcej reprezentant Kanady szykuje się również do kolejnego występu dla UFC. - Mam nadzieję, że wystąpię w kwietniu na gali w Atlantic City. Będę przygotowany zarówno do bycia ring boyem, jak i do następnego pojedynku - powiedział Theodorou. W UFC 29-latek radzi sobie na razie nieźle, zobaczymy czy spełni się w nowej roli. Gala Invicta 28 odbędzie się 24 marca. 

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze