Team Kinguin i AGO Esports zagrają na rzecz WOŚP na głównej scenie IEM Katowice 2018

E-sport
Team Kinguin i AGO Esports zagrają na rzecz WOŚP na głównej scenie IEM Katowice 2018
fot. Materiały prasowe

Już 3 marca, o godzinie 11:00, czołowe polskie drużyny CS:GO - Team Kinguin i AGO Esports zagrają w Superpucharze ESL Mistrzostw Polski. Spotkanie to odbędzie się na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do której trafi 20 000 złotych. Widowisko, które odbędzie się na scenie głównej Spodka, będzie można obejrzeć zarówno na miejscu, jak i podczas transmisji online.

Zwycięzcy i zdobywcy drugiego miejsca w 15. sezonie ESL Mistrzostw Polski tym razem zmierzą się w mniej napiętej atmosferze. Cel meczu to pomoc potrzebującym, a nie rywalizacja o puchary. Kibicujący w Spodku, jak i przed monitorami mogą spodziewać się świetnej zabawy. Transmisja online prowadzona będzie w języku polskim.

Spotkanie rozegrane zostanie w systemie best of three (BO3), co oznacza, że na widzów czekają emocje na przynajmniej dwóch mapach.  Z powodu nieobecności graczy z Portugalii, Team Kinguin zagra w zmodyfikowanym składzie. W meczu zaprezentuje się dwóch podstawowych graczy: Karol „rallen” Rodowicz i Mikołaj „mouz” Karolewski, a także zawodnicy, którzy reprezentowali już TK: Grzegorz „SZPERO” Dziamałek, Kacper „Kap3r” Słoma i Paweł „innocent” Mocek.

Po drugiej stronie sceny usiądą przedstawiciele AGO Esports: Dominik „GruBy” Świderski, Damian „Furlan” Kisłowski, Tomasz „phr” Wójcik, Mateusz "TOAO" Zawistowski oraz Michał "snatchie" Rudzki. Dokładnie w takim składzie zespół ten zdobył drugie miejsce w ostatnim sezonie ESL Mistrzostw Polski, a następnie zagrał w Mountain Dew League,  gdzie wykorzystał swoją szansę i awansował do ESL Pro League, najbardziej prestiżowej ligi CS:GO na świecie.

Transmisja online będzie dostępna na kanale Twitch.tv pod tym LINKIEM.

ESL, będące częścią międzynarodowej grupy medialnej MTG, jest liderem w branży e-sportowej na Świecie. Organizuje największe turnieje online jak również offline w najpopularniejsze gry komputerowe m.in. Intel Extreme Masters, ESL One, krajowe mistrzostwa ESL oraz Starcraft II World Championship Series jak również rozgrywki dla amatorów. Firma oferuje szeroki zakres usług obejmujących obsługę firm z branży gamingowej, event management, reklamę oraz produkcję telewizyjną. Posiadamy biura w Niemczech, Polsce, Francji, Hiszpanii, Chinach, Brazylii, Australii oraz Stanach Zjednoczonych.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie