Stoch: Wsparcie kibiców pomogło nam się podnieść po pierwszym konkursie

Zimowe

- Chciałbym podziękować za ciepłe słowa kibiców szczególnie po pierwszym konkursie. Pomogło nam to bardzo szybko się podnieść - powiedział trzykrotny mistrz olimpijski, Kamil Stoch, podczas przywitania polskiej reprezentacji na lotnisku im. Fryderyka Chopina po powrocie z Pjongczangu.

Skoki polskich zawodników wzbudzały wiele emocji w kibicach. - Nie zawsze udaje się całkowicie odciąć, bo zdarzają się trochę gorsze momenty. Emocje zaburzają chęć doskonałego wykonania skoku. Na szczęście nadal jesteśmy dobrze przygotowani do każdej ważnej imprezy. Pomimo drobnych błędów jesteśmy w stanie osiągać naprawdę bardzo wiele - skomentował Stoch.

- Chciałbym podziękować za ciepłe słowa kibiców szczególnie po pierwszym konkursie. Pomogło nam to bardzo szybko się podnieść. Dziękuję moim kolegom z drużyny za to, jacy są i ile wysiłku wkładają. Cieszę się, że możemy stać przed państwem w takich okolicznościach - powiedział.

- Uważam, że przede wszystkim tajemnica sukcesu jest w ludziach, którzy stworzyli wspaniały zespół. Jest trener i są zawodnicy.  Każdy z nas uwierzył w to, że jesteśmy w stanie naprawdę wiele wspólnie osiągnąć i dzięki temu jesteśmy w stanie dalej się rozwijać - zakończył.

Wypowiedzi Kamila Stocha w załączonym materiale wideo.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze