Były gracz Realu Madryt poprowadzi drużynę... youtuberów

Piłka nożna
Były gracz Realu Madryt poprowadzi drużynę... youtuberów
fot. PAP

Alvaro Arbeloa, były obrońca Realu Madryt, zostanie trenerem drużyny złożonej z youtuberów. Klub nazywa się "Mambo FC" i składa się z dziesięciu zawodników, którzy wcześniej pokazywali swoje umiejętności piłkarskie w popularnym serwisie internetowym.

W dzisiejszych czasach Youtube daje ludziom nieograniczone możliwości. Dzięki niemu wiele osób jest rekrutowanych przez agencje talentu, wytwórnie muzyczne, menadżerów, prezesów firm, a także przez... drużyny sportowe. W taki właśnie sposób powstał klub Mambo FC, którego trenerem jest były reprezentant Hiszpanii - Alvaro Arbeloa. Drużyna składa się z dziesięciu zawodników, a każdy z nich miał swoje konto na Youtube, na których pojawiały się nagrania pokazujące ich umiejętności piłkarskie. Do Mambo FC zaproszono tylko najlepszych, a ich poczynania będzie można śledzić na oficjalnym kanale klubu.

 

W sieci pojawi się dwanaście odcinków, publikowanych w każdą niedzielę, poczynając od 25 lutego. W serii zostanie pokazany każdy aspekt dotyczący klubu - od skautingu, treningów i konferencji prasowych, aż po mecze. Producenci wyznaczyli sobie cel - co najmniej 500 tys. odsłon każdego odcinka.

- Jestem podekscytowany wyzwaniem, które stoi przede mną. Chcę stworzyć świetną drużynę - powiedział Arbeloa.

 

 

en, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze