"Trybson" przeprasza kibiców. "Bez operacji się nie obejdzie"

Sporty walki
"Trybson" przeprasza kibiców. "Bez operacji się nie obejdzie"
fot. FEN

Paweł Trybała (3-3, 3 KO) wydał specjalne oświadczenie dotyczące wycofania się z gali FEN 20: Next Level. - Do końca liczyłem, że to tylko naderwanie, ale lekarz powiedział, iż bez operacji się nie obejdzie - powiedział.

Trybała miał zmierzyć się na gali FEN 20, która już 10 marca odbędzie się na Torwarze, z Tymoteuszem Świątkiem (15-4-1NC, 7 KO, 6 SUB), ale jego plany pokrzyżowała kontuzja. Organizacja poinformowała o odwołaniu pojedynku w sobotni wieczór, a prezes Paweł Jóźwiak dodał, że "Omen" zostanie usunięty z karty walk, a do tego starcia dojdzie jeszcze w tym roku.

 

"Trybson" postanowił opublikować specjalne oświadczenie w sprawie wycofania się z walki.

 

- Niestety, nie wystąpię na gali FEN 20. Przydarzyła mi się przykra kontuzja pod koniec przygotowań: na treningu zapasów doszło do skręcenia kolano. Zerwało mi się więzadło krzyżowe, naderwała się łękotka. Bez operacji się nie obejdzie, nie dam rady walczyć. Do końca liczyłem, że to będzie tylko naderwanie, że wezmę blokadę i wstanę na nogi i wyjdę do walki. Przykro mi, że mnie nie zobaczycie, ale obiecuję, że wrócę jak najszybciej. Na pewno nie zrezygnuję z tego sportu, bo znaczy dla mnie zbyt wiele. Na kolejnych galach FEN dam Wam wielkie emocje - powiedział.

 

 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie