Fantasy 1. Liga: 10 ważnych pytań i odpowiedzi

Piłka nożna
Fantasy 1. Liga: 10 ważnych pytań i odpowiedzi
graf. Polsat Sport

Zmiany w składzie, prowizje za transfery, nowa drużyna. Przygotowaliśmy dla Was garść informacji, które warto wiedzieć przed startem rundy, a także później.

1. Stworzyłem drużynę, ale nie jestem zadowolony. Czy mogę coś jeszcze zmienić?


- Tak. Do czas rozpoczęcia 20. kolejki Nice 1 Ligi, a dokładniej do piątku, 2 marca, do godziny 19:45, możemy w swojej drużynie robić nieograniczoną liczbę transferów, przesuwać zawodników z rezerwy do składu podstawowego i odwrotnie, a także wyznaczać kapitana i jego zastępcę.


2. Jak przesunąć zawodnika z rezerwy do składu podstawowego?


- Bardzo prosto. Na diagramie boiska łapiemy koszulkę zawodnika rezerwowego i przeciągamy w miejsce zawodnika podstawowego, który zostanie rezerwowym (mechanizm drag&drop). PAMIĘTAJMY, żeby zatwierdzić tę operację przyciskiem ZAPISZ SKŁAD.


3. Czy mogę założyć więcej niż jedną drużynę?


- Jedna osoba może mieć w konkursie nawet 5 klubów. Wystarczy kliknąć w menu po zalogowaniu w zakładkę MOJE DRUŻYNY, a następnie w "+ dodaj nową".


4. Przez pomyłkę wybrałem nie tę ligę klubową co trzeba. Co teraz?


- W związku z tym, że za zwycięstwo w ligach klubowych są atrakcyjne nagrody, nie da się w ustawieniach konta zmienić przynależności klubowej. Trzeba do czasu startu rozgrywek wysłać maila na adres FANTASY.KONTAKT@GMAIL.COM z prośbą o zmianę.


5. Jak wyzwać innego menedżera na POJEDYNEK?


- Wystarczy wejść z klasyfikacji w jego drużynę, a następnie kliknąć w przycisk WYZWIJ. Najłatwiej jednak skorzystać z wyszukiwarki drużyn z panelu MOJE POJEDYNKI. Trzeba być zalogowanym. Wpisujemy nazwę szukanej drużyny, po jej wyświetleniu tuż obok nazwy pojawi się przycisk WYZWIJ NA POJEDYNEK.


6. Czy już po rundzie inauguracyjnej dwa darmowe transfery są przed każdą kolejką?


- Tak. Przed KAŻDĄ KOLEJKĄ można dokonać dwóch darmowych transferów. Każdy następny to minus 3 punkty odjęte ze zdobyczy punktowych drużyny w najbliższej rundzie spotkań. Np. po 20. kolejce sprzedam czterech piłkarzy. W 21. kolejce na starcie będę miał minus 6 punktów.


7. Gdzie sprawdzić wykonane transfery?


- Po wejściu w TRANSFERY (nad boiskiem po prawej stronie), pod boiskiem obok przycisku ZAKOŃCZ WYBÓR znajduje się link HISTORIA TRANSFERÓW.


8. Przy zakładaniu klubu do konkursu nie miałem konta w serwisie EFORTUNA.PL, ale już mam. Gdzie wpisać ten login?


- Po zalogowaniu w prawym górnym roku jest zakładka KONTO. Klikamy w USTAWIENIA, a następnie w przycisk EDYCJA w prawym dolnym rogu. Wpisujemy login w okienku "Login w serwisie www.efortuna.pl, a na koniec AKTUALIZUJ


9. Chciałbym wziąć udział w FORTUNA CUP, ale nie mam jeszcze loginu. Do kiedy muszę go założyć?


- FORTUNA CUP startuje od 22. kolejki, czyli do 16 marca, ale warto wcześniej, gdyż są też nagrody w klasyfikacjach kolejek.


10. Gdzie mogę śledzić informacje dotyczące konkursu Fantasy 1. LIGA?


- Wszystkie najważniejsze informacje publikujemy na naszym FACEBOOKU. Na pewno warto śledzić dział AKTULANOŚCI, bo w tym miejscu będą pojawiać się wszystkie istotne wiadomości. Więcej odpowiedzi na pytania znajdziecie w ZASADACH KONKURSU

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie! Kliknij TUTAJ

Redakcja, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze