Legia Warszawa bliska pozyskania Cafú!

Piłka nożna
Legia Warszawa bliska pozyskania Cafú!
fot. Cyfrasport

Cafú z FC Metz jest bliski przejścia do Legii Warszawa - poinformował na Twitterze Tomasz Włodarczyk. 25-latek ma przejść do mistrza Polski na zasadzie wypożyczenia, z opcją wcześniejszego wykupu.

Legia w tym okienku transferowym nie oszczędza i sukcesywnie wzmacnia skład o kolejnych zawodników. Wcześniej do klubu  doszli Damagoja Antolic, Marko Vesovic, Mikołaj Kwietniewski, Eduardo da Silva, William Remy i Chris Phillips, a teraz do mistrza Polski ma dołączyć 25-letni Portugalczyk.

Tomasz Włodarczyk dowiedział się, że pomocnik jest bardzo bliski przejścia do Legii, a transfer zostanie sfinalizowany w ciągu 24 godzin. Piłkarz ma dołączyć do drużyny Romeo Jozaka na zasadzie 2,5 rocznego wypożyczenia, gdyż tyle jeszcze trwa jego obecny kontrakt z FC Metz. Legia otrzyma od francuskiego klubu również opcję pierwokupu, w przypadku jeśli inna drużyna zgłosi się po Cafú.

Portugalczyk latem 2017 roku dołączył do FC Metz, jednak nie zyskał sympatii trenera Frederika Hantza. W tym sezonie wystąpił tylko w dziesięciu kolejkach Ligue 1. Rozegrał we francuskiej ekstraklasie łącznie 680 minut, a ostatni raz na murawie przebywał 25 listopada. Pomocnik ma za sobą również występy w młodzieżowej reprezentacji Portugalii (27 meczów) oraz w najwyższej klasie rozgrywkowej w swojej ojczyźnie.

 

 

 

en, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze