Igrzyska olimpijskie w Pjongczangu zakończyły się w niedzielę, a Biało-Czerwoni z Korei Południowej przywieźli dwa medale. Złoto indywidualne Kamila Stocha oraz brąz drużynowy polskich skoczków zamykają osiągnięcia reprezentacji Polski na najważniejszej zimowej imprezie sportowej świata.
 
Śladem sukcesów z Soczi w 2014 roku, mogliśmy robić sobie nadzieję na medale także w łyżwiarstwie szybkim. Wówczas w tej dyscyplinie wywalczyliśmy aż trzy medale: złoty Bródki na 1500 m mężczyzn, srebrny w biegu drużynowym kobiet - Natalia Czerwonka, Katarzyna Bachleda-Curuś, Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska oraz brązowy w biegu drużynowym mężczyzn - Bródka, Konrad Niedźwiedzki, Jan Szymański.
 
W Pjongczangu Zbigniew Bródka zajął dwunaste miejsce na dystansie 1500 m, zaś Luiza Złotkowska była dziewiąta ze startu wspólnego. Szczegółowo występ całej polskiej kadry podsumuje Marcin Lepa, który będzie gościem Pawła Sikory w Polsacie Sport News. Fragmenty rozmowy z Pawłem Sikorą emitowane będą od godz. 13:00 we fleszach.
 
Podsumowanie igrzysk olimpijskich w Pjongczangu (łyżwiarstwo szybkie) od godz. 13:00 w Polsacie Sport News.
 
***
 
Polsat Sport News jest dostępny:

CYFROWY POLSAT: kanał 13

UPC:  
- Na dekoderze Horizon/Kaon: kanał 507
- Na dekoderze UPC Mediabox : kanał 561

NETIA: kanał 71

MULTIMEDIA: kanał 134

TOYA: kanał 452

A także w innych sieciach kablowych.