ŁKS Commerceon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
ŁKS Commerceon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W poniedziałek na zakończenie 19. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała na wyjeździe zmierzy się z ŁKS Commercecon Łódź. Początek spotkania o godzinie 18.00. Transmisja na antenie Polsatu Sport.

Mecz na przełamanie – takie miano miało spotkanie z zeszłego piątku, kiedy to BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała podejmował MKS Dąbrowę Górniczą – outsidera Ligi Siatkówki Kobiet. Bielszczanki jednak z respektem i bez lekceważenia podeszły do rywala z nizin tabeli. Podopieczne Tore Aleksendersena odniosły pewne i przekonujące zwycięstwo 3:0, czym także zażegnały czarną serię czterech porażek z rzędu.

– Wiedziałyśmy, że czeka nas trudne spotkanie. Zwłaszcza, że ostatnio nie prezentowałyśmy dobrej dyspozycji. Dlatego tym bardziej cieszę się, że dałyśmy radę zarówno psychicznie jak i fizycznie, i pokonałyśmy MKS za trzy punkty - powiedziała Marlena Pleśnierowicz, rozgrywająca bielskiej drużyny.

Teraz jednak możemy spodziewać się całkiem innego spotkania. Rywalem bielszczanek będzie nie drużyna walcząca o ligowy byt, a o mistrzostwo. Łodzianki w ostatnim meczu nie miały łatwego zadania bowiem mierzyły się one z drużyną-niespodzianką tej ligi – Legionovią Legionowo. Już w pierwszych minutach spotkania parkiet musiała opuścić Izabela Kowalińska, która doznała podkręcenia stawu skokowego. Po bardzo zaciętym widowisku górą były siatkarki ŁKS-u, które po tie-breaku pokonały Legionovię 3:2.

Po tie-breaku zakończyło się również ostatnie spotkanie obu ekip, lecz zwycięstwo zapisały na swoim koncie podopieczne Michala Maska. Świetną skutecznością imponowała wówczas Katarzyna Konieczna, która w tamtym spotkaniu zdobyła 24 punkty. Bielszczanki liczą również, iż w poniedziałek najlepiej punktująca Ligi Siatkówki Kobiet, jak i oczywiście cała drużyna z Bielska-Białej pokaże się z jak najlepszej strony.

 

Transmisja meczu ŁKS Commerceon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała od godz. 18:00 w Polsacie Sport.

ba, Plusliga.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze