Jóźwiak: Od Pazdana wymagamy cudów

Piłka nożna

My też od Michała wymagamy nie wiadomo jakich cudów. Pamiętajmy, że jest to piłkarz, który ma swoje ograniczenia. Przy Kamilu Gliku on zdecydowanie zyskuje - usprawiedliwia nieco słabszą formę Michała Pazdana Marek Jóźwiak.

Bożydar Iwanow: Przyszedł z Montpellier William Remy i on po pół roku bez gry wygląda lepiej fizycznie i piłkarsko od Pazdana, czyli podstawowego stopera reprezentacji Polski. To jest niepokojące.

Marek Jóźwiak: Remy rzeczywiście bardzo dobrze grał w tych ostatnich spotkaniach, być może Michał potrzebuje teraz więcej czasu. My też od Michała wymagamy nie wiadomo jakich cudów. Pamiętajmy, że jest to piłkarz, który ma swoje ograniczenia. Przy Kamilu Gliku on zdecydowanie zyskuje. No i Legia gra teraz troszeczkę inaczej. Przede wszystkim wyżej, a więc to co u Michała jest problemem - nie radzi sobie kiedy dostaje długie piłki za plecy, kiedy musi się ścigać. Reprezentacja Polski gra zdecydowanie niżej, więc łatwiej jest mu tam przeciąć, wyprzedzić. To są krótkie odcinki. Natomiast w Ekstraklasie przy swoich umiejętnościach Michał potrafi popełniać błędy. Ale ja myślę, że im bliżej mistrzostw, tym będzie miał większą motywację i presję, która go napędza. Przede wszystkim jednak będzie miał lepszych partnerów.

 

Więcej w załączonym materiale wideo.

Bożydar Iwanow, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie