KSW 42: Khalidov zripostował zaczepkę Narkuna!

Sporty walki

Już w sobotę dojdzie do hitowego starcia dwóch mistrzów KSW na gali oznaczonej numerkiem 42. Mamed Khalidov (34-4-2, 13 KO, 17 sub) zmierzy się z Tomaszem Narkunem (14-2, 3 KO, 11 sub) w limicie umownym 92 kg, tymczasem zawodnicy podgrzewają atmosferę swoimi wpisami na mediach społecznościowych. Khalidov zripostował zaczepkę Narkuna!

3 marca na KSW 42 w Łodzi w walce wieczoru kibice zobaczą superfight pomiędzy Mamedem Khalidovem a Tomaszem Narkunem. "Żyrafa", czyli mistrz KSW w wadze półciężkiej, nie będzie faworytem starcia z Khalidovem. Z pewnością zrobi jednak wszystko, by wszystkich zaskoczyć i wykorzystać szansę, jaką dostał.
 
Na razie jednak 28-latek, który nie przegrał w organizacji od trzech lat próbuje wyprowadzić rywala z równowagi, zaczepiając go na Facebooku. Mistrz kategorii półciężkiej zasugerował, że narożnik Mameda powinien być przygotowany na porażkę swojego zawodnika...
 

 
Prowokacja nie spotkała się z najlepszym przyjęciem przez internautów, zaś zawodnika Berserkers Team zripostował jego rywal, nawiązując do zwycięskiej walki z Michałem Materlą (25-5, 7 KO, 12 sub) na KSW 33. Obu zawodników łączy osoba trenera Piotra "Bagi" Bagińskiego.
 

 

W załączonym materiale wideo skrót walki Khalidov - Materla z KSW 33.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie