Liga Mistrzyń: Dinamo Moskwa - Grot Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Liga Mistrzyń: Dinamo Moskwa - Grot Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. PAP

Łodzianki w Moskwie zagrają z Dynamem. Dla Polek to ostatnia szansa, żeby tegoroczną edycję tych rozgrywek zakończyć ze zdobyczą punktową. Transmisja meczu Dinamo Moskwa - Grot Budowlani Łódź od 16:55 w Polsacie Sport Extra.

Do meczu z Dynamem Polki przystępują po wyczerpującym starciu z Polskim Cukrem Muszynianką Muszyna. W pięciosetowym starciu lepsze okazały się rywalki łodzianek (25:20, 20:25, 25:21, 24:26, 15:10). W tabeli zajmują czwartą pozycję. Podobnie jak w grupie Ligi Mistrzyń, z tym, że tutaj jest to ostatnia pozycja.

 

W tegorocznej edycji Polkom wiedzie się bardzo słabo. W pięciu spotkaniach zdołały wygrać jedynie dwa sety i nadal czekają na zdobycz punktową. W starciu z trzecim w tabeli Dynamem również nie są faworytkami, ale liczą na dobre pożegnanie się z tymi rozgrywkami. Zadanie przed nimi jednak bardzo trudne. Szansy można upatrywać w tym, że Rosjanki nie mają już nadziei na awans.

 

W tabeli grupy D lideruje Vakifbank Stambuł, który wygrał dotychczas wszystkie mecze, tylko raz tracąc punkty. Na drugim miejscu z dwunastoma punktami znajduje się Galatasaray.

 

Transmisja meczu Dinamo Moskwa - Grot Budowlani Łódź od 16:55 w Polsacie Sport Extra.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze