Borek odpowiedział na wyzwanie Kowalskiego w Fantasy 1. Lidze! "Nie będzie co zbierać"

Piłka nożna
Borek odpowiedział na wyzwanie Kowalskiego w Fantasy 1. Lidze! "Nie będzie co zbierać"
fot. Cyfrasport

Cezary Kowalski wyzwał Mateusza Borka na pojedynek w menadżerze piłkarskim – Fantasy 1. Liga. Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź. Prowadzący Cafe Futbol już odesłał do gry swoją jedenastkę. Przypominamy, że Wy również możecie wziąć udział w naszej zabawie!

– Myślę, że to drużyna, która będzie zdobywała mi masę punktów. Ci zawodnicy pozwolą mi wygrać naszą redakcyjną ligę! Jestem faworytem. Mateusz Borek nie ma szans – powiedział Kowalski po utworzeniu swojej drużyny. Błyskawicznie dostał odpowiedź od swojego redakcyjnego kolegi.

 

- Czarek "El Gordo" Kowalski to właśnie nadaje się do fantasy. Kiedy się zmierzy z moją jedenastką, jak mówi Tomasz Hajto, wypluje dżdżownice między zębami i nie będzie co zbierać w tej rywalizacji - zapowiada Borek.

 

 

Jego jedenastka wygląda bardzo imponująco i na pewno niczym nie ustępuje tej Kowalskiego. Bramki będzie strzegł Radosław Janukiewicz, który w tym sezonie najmniej razy wyjmował piłkę z siatki. W obronie Borek postawił na ofensywnie usposobioną trójkę, czyli Andrzeja Niewulisa, Wojciecha Lisowskiego oraz Franka Adu Kwame.

 

Strach w szeregach ekipy Kowalskiego może budzić pomoc tego zespołu. Borek postawił na czołowych strzelców Nice 1 Ligi. Mateusza Machaja, Marcina Wodeckiego oraz Macieja Domańskiego. Drugą linię uzupełnia znany na tym szczeblu rozgrywek Petteri Forsell, który wraca do Miedzi Legnica i zawsze można liczyć na jego gole i asysty.

 

 

W ataku mamy aż trzech zawodników. W tym dwóch, którzy w tym okienku transferowym przywitali się z Nice 1 Ligą - Mateusz Piątkowski i Jakub Arak. Skład uzupełnia piłkarz reprezentacji U-21 i Podbeskidzia Bielsko-Biała - Paweł Tomczyk.

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie! Kliknij TUTAJ.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze