Liga Mistrzów: Berlin Recycling Volleys - Jastrzębski Węgiel. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Liga Mistrzów: Berlin Recycling Volleys - Jastrzębski Węgiel. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

Jastrzębski Węgiel musi wygrać w stolicy Niemiec, jeśli chce zakończyć rywalizację w grupie D na drugim miejscu. Wszystko wskazuje jednak to, że nawet w przypadku porażki i spadku na trzecie miejsce, wywalczy awans do fazy play off. Drużynę z Berlina poprowadzi w tym meczu nowy trener - Stelian Moculescu. Transmisja meczu Berlin Recyclin Volleys - Jastrzębski Węgiel w Polsacie Sport Extra.

Pierwsze starcie tych ekip w obecnym sezonie 3:0 wygrali Maciej Muzaj i spółka. Z wyliczeń wynika, że zespół trenera Ferdinano De Giorgiego zapewnił już sobie miejsce w czołowej dwunastce Ligi Mistrzów, jednak nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Jastrzębianie mają osiem punktów, tylko dwa więcej od Berlińczyków.

– Ja nie zajmuję się matematyką. My po prostu jedziemy po zwycięstwo i utrzymanie drugiego miejsca w grupie. Na pewno czeka nas trudny mecz, bo gospodarze mają dobry zespół i będą mieli wsparcie licznych kibiców – mówi De Giorgi, szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla.

Z pierwszego pojedynku tych obu drużyn zwycięsko wyszedł polski zespół, wygrywając pewnie 3:0. Nie można jednak lekceważyć podopiecznych Moculescu, gdyż jest to dla nich mecz o "być albo nie być" w Lidze Mistrzów, więc na pewno podejdą do niego podwójnie zmotywowani.

Transmisja meczu Berlin Recyclin Volleys - Jastrzębski Węgiel od 19:55 w Polsacie Sport Extra. Komentują Marcin Lepa i Maciej Jarosz.

en, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze