Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfra Sport

W meczu 23. kolejki PlusLigi Cerrad Czarni Radom zmierzy się z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie. Zawiercianie sklasyfikowani są na 12. miejscu w tabeli, radomianie są dziewiąci. Transmisja meczu Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie w Polsacie Sport.

Goście piątkowego meczu mają tylko dwa punkty przewagi nad trzynastym MKS-em Będzin. Z tego względu dla "Jurajskich Rycerzy" liczy się każdy punkt i żeby uniknąć gry w barażach będą musieli dać z siebie wszystko już w najbliższym spotkaniu. Kibice mogą spodziewać się zaciętego meczu. W hali OSiR Radom mierzą się dwa porównywalne pod względem sportowym zespoły.

W drużynie Czarnych Radom gra aż trzech zawodników urodzonych po 1997 roku, co sprawia, że ekipa prowadzona przez trenera Roberta Prygiela jest jedną z najmłodszych w PlusLidze.

David Smith to środkowy Warty, z kolei Dustin Watten gran na pozycji Libero w Czarnych. Obaj zawodnicy są reprezentantami USA i dobrymi kolegami poza boiskiem, ale w najbliższym meczu będą musieli rywalizować i tylko jeden z nich wyjdzie z tego pojedynku zwycięski.

 


Transmisja meczu Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie od godz. 18:00 w Polsacie Sport.

kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie