Chicharito i Antonio sprawdzili się z esportowcami na boisku i zostali przyćmieni!

E-sport
Chicharito i Antonio sprawdzili się z esportowcami na boisku i zostali przyćmieni!
fot. Youtube.com

Piłkarze West Ham United Javier "Chicharito" Hernandez oraz Michail Antonio spotkali się na boisku z zawodnikami sekcji Counter-Strike: Global Offensive z Ninjas in Pyjamas - Christopherem "GeT_RiGhT" Alesundem i Patrikiem "f0rest" Lindbergiem. Ku zdumieniu wszystkich wirtualni atleci, a w szczególności "f0rest", popisali się niezłą techniką i wypadli nawet lepiej niż piłkarze!

Zawodnicy West Ham United spotkali się na jednym z boisk treningowych z esportowcami ze składu NiP, rywalizującymi na codzień w Counter-Strike: Global Offensive. Co ciekawe gracze bardzo dobrze odnaleźli się w piłkarskiej rzeczywistości i zaskoczyli piłkarzy z krwi i kości niezłą techniką.

Zmagania zaczęły się od wykonywania rzutów karnych. Między słupkami bramki stanął William "draken" Sundin, jednak widać było, że gracz nie chciał nabawić się kontuzji rąk, które stanowią, chcąc nie chcąc, jego główne narzędzie pracy. W jego miejsce "wskoczył" więc pewny siebie Antonio, nie spodziewający się jednak tego, że za moment zostanie pozbawiony szans przez dysponującego piłkarskim warsztatem na wysokim poziomie "f0resta". Gracz CS:GO mocnym strzałem w kierunku prawego słupka całkowicie zmylił Anglika i umieścił piłkę w siatce.

Następnie rozpoczęła się główna część zabawy, w której drużyny w składzie Antonio i "GeT_RiGhT" oraz "Chicharito" i "f0rest" rywalizowali o osiągnięcie jak najwyższego wyniku. W tym celu musieli bić piłkę w kierunku makiet poszczególnych postaci z drużyny "Młotów" lub "NiP", a za trafienie w najbardziej oddalone cele dostawali najwięcej punktów.

Z rywalizacji obronną ręką wyszedł duet "Chicharito" - "f0rest" i to za sprawą... tego drugiego! Dzięki jego celnym trafieniom w oddalone cele duet zapisał na swoim koncie 55 punktów, czyli o 25 więcej niż przeciwnicy.

 

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie