Feddek wszedł do gry w Fantasy Nice 1. Lidze! "Moja drużyna jeńców nie bierze"!

Piłka nożna
Feddek wszedł do gry w Fantasy Nice 1. Lidze! "Moja drużyna jeńców nie bierze"!
fot. Cyfrasport

Kolejny dziennikarz Polsatu Sport podjął rękawicę w Fantasy Nice 1. Lidze! Po Mateuszu Borku, Cezarym Kowalskim i Grzegorzu Michalewskim przyszedł czas na Marcina Feddka! Zobaczcie jego wymarzony skład, który ma mu zapewnić zwycięstwo w zabawie!

Feddek przyznał, że do zabawy podszedł na poważnie, a samo wybranie wymarzonej "jedenastki" zajęło mu parę godzin! Trzeba przyznać, że poświęcony czas zaowocował powstaniem jednej z najciekawszych jak do tej pory drużyny.

W składzie Feddka między słupkami bramki stanął wypożyczony z Jagiellonii do Wigier Damian Węglarz. Dziennikarz postawił na trzech obrońców i są nimi Andrzej Niewulis (Raków Częstochowa), Tomislav Bozić (Miedź Legnica) oraz Zarko Udovicić (Zagłębie Sosnowiec).

W środku pola również nie można narzekać na brak jakości. Funkcję kapitana Feddek powierzył niezwykle doświadczonemu Wojciechowi Łobodzińskiemu (Miedź), obok którego znaleźli się Rafał Figiel (wicekapitan, Raków), Tomasz Nowak (Zagłębie), Mateusz Machaj (Chrobry Głogów) oraz Dariusz Formella (Raków).

Na szpicy dziennikarz ustawił napastnika Chojniczanki Chojnice Macieja Górskiego oraz reprezentującego barwy Stali Mielec Jakuba Araka.

 


- Stawiam na utalentowanego bramkarza wypożyczonego z "Jagi", na odważnych, lubiących grę do przodu obrońców, kreatywnych, mogących w pojedynkę rozstrzygnąć jednym podaniem losy meczu pomocników, skrzydłowych, którzy są w stanie ograć nawet dwóch lub trzech rywali i głodnych, mających coś do udowodnienia napastników. Nie macie szans! - powiedział Feddek.

 


Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie! TUTAJ.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze